Pateikė Adminas, 11.02.13 Žiūrėjo:11590
Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01)
  • Kalba:Lietuvių
  • Aktoriai: Stephen Amell, Colin Donnell, Katie Cassidy, David Ramsey, Willa Holland, Jamey Sheridan, Susanna Thompson, Paul Blackthorne
  • Režisierius: Mort Weisinger, George Papp
  • Metai 2012
  • Kokybė: Gera (DVDRip)
  • Trukmė: ~43 min.
  • Siužetas: Sudužus laivui, bilionierius donžuanas Oliveris Kvinas dingo ir penkerius metus buvo laikomas žuvusiu, tačiau vėliau jis buvo rastas gyvas tolimoje Ramiojo vandenyno saloje. Kai jis grįžo namo į Starlingo miestą, jį pasitiko mylinti mama Moira, dar labiau mylima sesuo Tėja ir geriausias draugas Tomis, bet visi jie pajautė, jog Oliveris grįžo pasikeitęs po visų išbandymų, kuoriuos jam teko išgyventi saloje. Kol Oliveris slepia tiesą apie vyrą, kuriuo jis tapo, jis beviltiškai nori atitaisyti veiksmus, kuriuos padarė būdamas berniukas. Ypatingai jis stengiasi atstatyti santykius su savo buvusia mergina Lorele Lans. Kai Oliveris vėl pradeda bendrauti su artimiausiais žmonėmis, jis slapta susikuria personažą ir pasivadina Strėle. Taip jis keršija už savo šeimą, kovoja su problemomis visuomenėje ir stengiasi iškelti Starlingo miestą į prarastą šlovę. Įprastomis dienomis Oliveris apsimeta turtingu, nerūpestingu mergišiumi, kokiu buvo ir anksčiau. Kasdien jį lydi jo ištikimas vairuotojas ir asmens sargybinis Džonas Diglis. Tačiau Lorelės tėvas, detektyvas Kventinas Lansas, yra pasiryžęs sučiupti ramybės drumstėją, siautėjantį jo mieste. Tuo metu paties Oliverio mama Moira žino apie laivo sudužimą daugiau nei sakosi žinanti ir yra negailestinga bei kietaširdė, ko Oliveris net nebuvo įsivaizdavęs.
Žiūrėti Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01) online nemokamai
2

Rekomenduojame:
Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01) online, Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01) internetu, Žiūrėti Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01) online nemokamai, Žiūrėti Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01) internetu nemokamai, Žiūrėti Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01) internetu, Žiūrėti Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01) online, Žiūrėti online Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01), Žiūrėti internetu Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01), filmas Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01), filmas online Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01), filmas internetu Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01), Žiūrėti filma online nemokamai Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01), Žiūrėti filma internetu nemokamai Strėlė (1 sezonas) / Arrow (Season 01)