Pateikė Adminas, 31.01.11 Žiūrėjo:7155
Megamaindas / Megamind
 • Kalba:Lietuvių
 • Aktoriai: Will Ferrell, Brad Pitt, Tina Fey, Jonah Hill, David Cross
 • Režisierius: Tom McGrath
 • Metai Gruodžio 17, 2010
 • Kokybė: Gera (DVDRip)
 • Trukmė: 96 min.
 • Siužetas: Megamaindas yra genialus, nuostabus ir tobulas niekšas, turintis vieną mažytį trūkumą: jam labai, labai nesiseka. Metai iš metų Megamaindas bando užkariauti Metrosičio miestą visais įmanomais ir neįmanomais būdais. Ir visuomet – VISUOMET – jam sutrukdo jo pagrindinis priešas, superherojus Metromenas. Megamaindas niršta, siunta, kuria naujus planus – vien tam, kad juos ir vėl sugriautų jo varžovas, gelbstintis miestiečius nuo blogio.

  Tačiau vieną kartą Megamaindui netikėtai pavyksta nugalėti Metromeną – superherojus žūsta. Negalėdamas pats tuo patikėti, piktadarys šėlsta iš laimės, tačiau neilgai. Pamažu jis suvokia, kad suiro gyvenimo pusiausvyra – niekšas nebeturi savęs verto priešininko.

  Tačiau genijui Megamaindui tai ne problema – jis priešininką susikurs! Kaip taria, taip ir padaro. Bet, kaip žinia, bėda viena nevaikšto. Megamaindo kūrinys – superherojus Titanas – netrukus suvokia, kad žymiai smagiau būti blogiuku nei teigiamu herojumi. Megamaindas pakraupsta, sužinojęs Titano planus sunaikinti pasaulį, užuot jį gynus.

  Megamaindui iškyla rimta psichologinė ir moralinė dilema. Norėdamas, kad išliktų pasaulis, kuriam jis galėtų kenkti, prieš tai Megamaindas privalės tą pasaulį išgelbėti.
Žiūrėti Megamaindas / Megamind online nemokamai
5

Rekomenduojame:
Megamaindas / Megamind online, Megamaindas / Megamind internetu, Žiūrėti Megamaindas / Megamind online nemokamai, Žiūrėti Megamaindas / Megamind internetu nemokamai, Žiūrėti Megamaindas / Megamind internetu, Žiūrėti Megamaindas / Megamind online, Žiūrėti online Megamaindas / Megamind, Žiūrėti internetu Megamaindas / Megamind, filmas Megamaindas / Megamind, filmas online Megamaindas / Megamind, filmas internetu Megamaindas / Megamind, Žiūrėti filma online nemokamai Megamaindas / Megamind, Žiūrėti filma internetu nemokamai Megamaindas / Megamind