Pateikė Adminas, 25.01.16 Žiūrėjo:1031
Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013)
  • Kalba: Lietuvių
  • Aktoriai: Reem Kherici, Cécile Cassel, Tarek Boudali, Philippe Lacheau, Shirley Bousquet, Salim Kechiouche, Stéphane Rousseau, Joséphine Drai, Mohamed Bastaoui, Fatima Naji, Nadia Kounda, Julien Arruti, Sibyl Buck, Pom Klementieff, Frédéric Chau
  • Režisierius: Reem Kherici
  • Metai 2013
  • Kokybė: Gera (DVDRip)
  • Trukmė: 1h 32 min.
  • Siužetas: Maja – sparčiai karjeros laiptais kylanti stilistė. Išsvajotame mieste susikūrusi gyvenimą apie kurį visada svajojo bei afrikietišką kilmę seniai pamiršusi ir save laikanti tikra Paryžiete. Per nelaimingą atsitikimą su policiją ji deportuojama atgal į gimtąjį Maroką. Priversta sugrįžti į savo šeimą, kurios nematė 20 metų, ji lyg žuvis išmesta iš akvariumo, jaučiasi prislėgta savo gimtajame mieste. Pamirštos kultūros skirtumai, konservatyvių pažiūrų šeima, Maja priverčia desperatiškai stengtis rasti būdą grįžti atgal į Paryžių. Pikantiška ir egzotiška prancūzų komedija.
Žiūrėti Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013) online nemokamai
5

Rekomenduojame:
Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013) online, Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013) internetu, Žiūrėti Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013) online nemokamai, Žiūrėti Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013) internetu nemokamai, Žiūrėti Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013) internetu, Žiūrėti Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013) online, Žiūrėti online Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013), Žiūrėti internetu Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013), filmas Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013), filmas online Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013), filmas internetu Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013), Žiūrėti filma online nemokamai Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013), Žiūrėti filma internetu nemokamai Paryžius, bet kokia kaina / Paris à tout prix (2013)