Pateikė Adminas, 22.01.16 Žiūrėjo:828
Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015)
  • Kalba: Lietuvių
  • Aktoriai: O'Shea Jackson Jr., Corey Hawkins, Jason Mitchell, Neil Brown Jr., Paul Giamatti, Alexandra Shipp, Aldis Hodge
  • Režisierius: F. Gary Gray
  • Metai 2015
  • Kokybė: Gera (DVDRip)
  • Trukmė: 2h 26 min.
  • Siužetas: Filmas pasakos apie legendinės gangsterinio tipo hip-hopo grupės N.W.A. (Niggaz Wit Attitudes) istoriją, kurios kelias į muzikinį Olimpą prasidėjo 1985 metais. Pradžioje grupę sudarė penki nariai, kurių tarpe buvo visiems puikiai žinomas Eminemo atradėjas ir vienas geriausių šių dienų muzikos prodiuserių Dr. Dre bei aktorius ir reperis Ice Cube‘as. Per šešerius gyvavimo metus grupė išleido du multiplatininius albumus, kurie dabar laikomi vienais svarbiausių gangsta-repo istorijoje. Grupė pasižymėjo itin vulgariais ir neapykantos kupinais tekstais, kuriuose jautėsi panieka moterims, policijai, taip pat buvo šlovinami narkotikai, seksas ir nusikaltimai. 1991 metais grupei iširus atlikėjai pradėjo savo solines karjeras. Juostoje bus rodomas būtent tas 1985–1991 metų laikotarpis.

    Anonsas prasideda su Dr. Dre ir Ice Cube pasakojimu apie dabartinį Komptoną, kurie mus nukelia į 1987-uosius, kai tik prasidėjojų jų kelias į šlovę. Anonse matome daug veiksmo, susišaudymų, ano laikotarpio jaunų žmonių siekius bei daugybę nuogų merginų. Akivaizdu, jog režisierius mums norės parodyti visą purviną šou verslo pusę.
Žiūrėti Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015) online nemokamai
4

Rekomenduojame:
Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015) online, Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015) internetu, Žiūrėti Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015) online nemokamai, Žiūrėti Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015) internetu, Žiūrėti Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015) online, Žiūrėti online Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015), Žiūrėti internetu Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015), filmas Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015), filmas online Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015), filmas internetu Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Tiesiai iš Komptono / Straight Outta Compton (2015)