Pateikė Adminas, 04.01.16 Žiūrėjo:1298
Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014)
 • Kalba: Lietuvių
 • Aktoriai: Mikhail Galustyan, Artyom Fadeyev, Fedor Bondarchuk, Ekaterina Klimova, Katerina Shpitsa
 • Režisierius: Karen Oganesyan
 • Metai 2014
 • Kokybė: Gera (DVDRip)
 • Trukmė: 1h 28 min.
 • Siužetas: Tiek suaugusieji, tiek vaikai mėgsta dovanas. Kad ir koks būtų mūsų amžius, išsilavinimas ar socialinė padėtis, vis tiek tikime norų išsipildymu, užpučiame žvakutes ir žiūrime į krintančias žvaigždes. Laukdami laimingos akimirkos, plėšiame pakuotės popierių ir galiausiai išvystame... nuostabiausią dovaną! Pažįstamas jausmas, tiesa?

  Kasmet ypatingos gimtadienio dovanos laukdavo ir devynmetis šios istorijos herojus Artiomas. Jis – tikras indigo vaikas, žinantis daugiau, nei rašoma „Vikipedijoje“. Berniukas puikiai nutuokia, kas yra pelnas ar verslo planas, tačiau visiškai nemoka džiaugtis gyvenimu ir būti vaiku.

  Jis – garsaus oligarcho (F. Bondarčiukas) atžala, todėl lyg princas yra nuolat apsuptas pulko patarnautojų. Nestokoja ir tėvų dėmesio. Mokosi prestižinėje mokykloje, vėliau ketina studijuoti Kinijoje (bent jau tokią ateitį mato tėvai). Vis dėlto Artiomui nerūpi nei naujausi technikos stebuklai, nei specialiai užsakomi žaislai. Jis trokšta visiškai kitokios dovanos. Kad ją gautų, vien noro neužtenka. Pragmatiškasis Artiomas parengia aiškų ir genialų planą, kaip įgyvendinti svajonę. Lieka svarbiausia – rasti patikimą kompanioną.
Žiūrėti Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014) online nemokamai
4

Rekomenduojame:
Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014) online, Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014) internetu, Žiūrėti Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014) online nemokamai, Žiūrėti Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014) internetu nemokamai, Žiūrėti Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014) internetu, Žiūrėti Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014) online, Žiūrėti online Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014), Žiūrėti internetu Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014), filmas Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014), filmas online Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014), filmas internetu Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014), Žiūrėti filma online nemokamai Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014), Žiūrėti filma internetu nemokamai Dovana su charakteriu / Подарок с характером (2014)