Pateikė Adminas, 20.01.16 Žiūrėjo:1711
Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015)
 • Kalba: Lietuvių
 • Aktoriai: Tom Hanks, Mark Rylance, Alan Alda, Domenick Lombardozzi, Amy Ryan, Billy Magnussen, Victor Verhaeghe, Brian Hutchison
 • Režisierius: Steven Spielberg
 • Metai 2015
 • Kokybė: Gera (DVDRip)
 • Trukmė: 2h 20 min.
 • Siužetas: Šaltojo karo metai. Talentingo Bruklino advokato Džeimso Donovano (akt. Tom Hanks) ramią kasdienybę sudrumsčia JAV centrinė žvalgybos valdyba (CŽV). Rusijoje buvo numuštas JAV žvalgybinis orlaivis U-2, o jo pilotas paimtas į nelaisvę. Tuo tarpu, specialieji JAV agentai sulaiko Sovietų Sąjungos šnipą, ir prasideda įnirtingas derybų procesas dėl įkaitų apsikeitimo. Štai čia ir prireikia Džeimso Donovano pagalbos.

  Džeimso užduotis sunkiai įgyvendinama – nuvykus į Sovietų Sąjungą suvaldyti derybas taip, kad amerikiečiams nereiktų prarasti rusų šnipo, tačiau pavyktų išlaisvinti amerikiečių pilotą. Trikdomas milžiniško spaudimo ir rizikuodamas viskuo, ką turi, Donovanas ne tik taps Šaltojo karo istorijos herojumi, bet ir patirs pavojingiausią nuotykį savo gyvenime.

  Pagal tikrus įvykius sukurta istorija nukels į Šaltojo karo metus, į klestintį šnipų rojų. Trijų „Oskarų“ laureatas režisierius S. Spielbergas pagrindinio vaidmens atlikėjo ilgai neieškojo ir šį vaidmenį pasiūlė senam savo draugui ir jau ne sykį išbandytam aktoriui, taip pat „Oskarų“ laureatui Tomui Hanksui. Kartu su juo filme vaidina ir „Tony“ apdovanojimų laureatas Markas Rylance‘as, „Oskaro“ nominantai Amy Ryan ir Alanas Alda bei kiti.
Žiūrėti Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015) online nemokamai
4

Rekomenduojame:
Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015) online, Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015) internetu, Žiūrėti Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015) online nemokamai, Žiūrėti Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015) internetu, Žiūrėti Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015) online, Žiūrėti online Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015), Žiūrėti internetu Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015), filmas Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015), filmas online Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015), filmas internetu Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015)