Pateikė Adminas, 22.12.15 Žiūrėjo:769
Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015)
 • Kalba: Lietuvių
 • Aktoriai: Meryl Streep, Rick Springfield, Rick Rosas, Joe Vitale, Bernie Worrell, Ben Platt
 • Režisierius: Jonathan Demme
 • Metai 2015
 • Kokybė: Gera (DVDRip)
 • Trukmė: 1h 41 min.
 • Siužetas: Roko Karalienė: jaudinanti istorija apie gyvenimo pasirinkimus, klaidas ir atleidimą

  Viena aukščiausiai vertinamų Holivudo aktorių, laimėjusi tris „Oskarus“ – Meril Streep – sugrįžta su nauju vaidmeniu. Šįkart ji vaidina charizmatišką roko dainininkę ir kūrėją Riki. Kartu su savo grupe „Ricki and the Flash“ moteris ant scenos jau gerus 30 metų. Kadaise, sekdama savo kūrybiniu pašaukimu, Riki priėmė sunkų sprendimą palikti šeimą ir susikoncentruoti į muziką. Dviem jos vaikais – Džiulija (kurią vaidina tikra M. Streep duktė Mamie Gummer) ir Džošua (akt. Sebastian Stan) – rūpinosi ir juos užaugino Riki vyras Pytas (akt. Kevin‘as Kline‘as).

  Po vieno iš daugybės koncertų Riki sulaukia Pyto skambučio. Buvęs vyras prašo pagalbos: jų dukrą Džiuliją paliko sužadėtinis ir mergina yra ant visiško nervinio išsekimo ribos. Daug nesvarsčiusi Riki atvyksta į Čikagą, kad padėtų savo mylimai dukrai išgyventi išsiskyrimo gedulą. Tačiau viso pasaulio mylimai rokerei šios viešnagės metu teks susidurti ir su kur kas didesniu iššūkiu. Ne paslaptis, kad kiekvienas muzikantas trokšta publikos meilės. Riki teks suvokti, kad jos užduotis – pagaliau išmokti mylėti savo artimiausius žmones. Ar jai pavyks suderinti pašaukimą su šeima ir galų gale atleisti sau už kažkada pasirinktą gyvenimo kelią?
Žiūrėti Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015) online nemokamai
5

Rekomenduojame:
Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015) online, Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015) internetu, Žiūrėti Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015) online nemokamai, Žiūrėti Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015) internetu, Žiūrėti Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015) online, Žiūrėti online Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015), Žiūrėti internetu Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015), filmas Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015), filmas online Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015), filmas internetu Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Roko karalienė / Ricki and the Flash (2015)