Pateikė Adminas, 09.02.16 Žiūrėjo:2334
Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015)
 • Kalba: Lietuvių Lietuviški titrai
 • Aktoriai: Alexander Dreymon, Nicholas Rowe, Emily Cox, Tobias Santelmann, Ian Hart, Rune Temte
 • Režisierius:
 • Metai 2015
 • Kokybė: Gera (DVDRip)
 • Trukmė: ~ 60 min.
 • Siužetas: Dauguma 9-tame amžiuje prieš mūsų erą sukurtų atskirų karalysčų, pavyzdžiui, Anglija, buvo užgrobta Vikingų. Tik Vesekso Didžioji Britanija nepaklūsta tariamai įsivaizduojamam Karaliui Alfredui Didžiajam. Tai ir yra paskutinioji karalystė.
  Šioje audringoje aplinkoje gyvena Uhtredas. Gimęs Saksonijos didiko sūnumi, dėl Vikingų kaltės lieka našlaičiu, tada pagrobiamas ir auginamas kaip savas. Jis yra priverstas pasirinkti tarp savo šalies, kurioje gimė, ir žmonių, kurie jį augino. Kas jis – Saksas ar Vikingas? Norėdamas įrodyti savo prigimtinę teisę, Uhtredas privalo žengti didelį pavojingą žingsnį apsvarstant abi puses, ir jeigu jis apsimes, kad gimė naujoje valstybėje, galų gale galės užimti savo protėvių žemes.

  „Paskutinioji karalystė" – tai didvyriškų mirčių ir epinių mūšių vaizdavimas, bet turintis gilią teminę prasmę, apimančią politiką, religiją, karą, drąsą, meilę, ištikimybę ir pasaulinį mūsų asmenybės tyrinėjimą. Jungiant tikras istorines figūras ir įvykius su pramanytais veikėjais, tai istorija apie tai, kaip žmonės susivienija prieš vieną ikoniškiausių karalių istorijoje tam, kad atgautų savo žemes ir pastatytų vietą, kurią galėtų vadinti namais.
Žiūrėti Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015) online nemokamai
19

Rekomenduojame:
Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015) online, Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015) internetu, Žiūrėti Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015) online nemokamai, Žiūrėti Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015) internetu, Žiūrėti Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015) online, Žiūrėti online Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015), Žiūrėti internetu Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015), filmas Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015), filmas online Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015), filmas internetu Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Paskutinioji karalystė (1 Sezonas) / The Last Kingdom (Season 1) (2015)