Pateikė Adminas, 07.12.15 Žiūrėjo:2598
Šiurpuliukai / Goosebumps (2015)
  • Kalba: Lietuvių
  • Aktoriai: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush, Ryan Lee, Amy Ryan, Jillian Bell, Ken Marino, Halston Sage, Steven Krueger, Keith Arthur Bolden
  • Režisierius: Rob Letterman
  • Metai 2015
  • Kokybė: Vidutinnė (DVD-SCR)
  • Trukmė: 1h 41 min.
  • Siužetas: Priversti aplinkybių, paauglys Zakas (aktorius Dylan‘as Minnette) su motina iš Niujorko persikelia gyventi į nediduką, ramų provincijos miestelį. Netrukus Zakas susiranda naują draugą – „moksliuką“ Čempą – ir susipažįsta su kaimynystėje gyvenančia mergina Hana. Tiesa, merginos tėtis (akt. Jack‘as Black‘as) nėra toks draugiškas, kaip jo dukra, bet Hana paaiškina, kad „jis toks su visais“.

    Vieną vakarą, išgirdęs Hanos klyksmą, Zakas susirūpina merginos saugumu ir, pasikvietęs pagalbon Čempą, įsibrauna į simpatiškosios kaimynės namus. Slankiodami po tamsius namus, paaugliai atranda spintą, prikimštą užrakintų knygų. Pagauti smalsumo, berniukai vieną iš jų atrakina ir sustingsta iš siaubo, kai iš knygos išlenda didžiulis sniego žmogus. Netrukus paaiškėja, kad Hanos tėtis yra garsus rašytojas, o knygos užrakintos būtent dėl to, kad monstrai nepatektų į mūsų pasaulį. Deja, sniego žmogus buvo tik pradžia. Netrukus vienas iš knygos pasprukęs padaras išlaisvina savo likimo draugus ir ramų provincijos miestelį užplūsta neįsivaizduojami siaubūnai. Zakas su naujaisiais draugais ir Hanos tėčiu turi sugalvoti būdą, kaip šiuos padarus sukišti atgal į knygas.
Žiūrėti Šiurpuliukai / Goosebumps (2015) online nemokamai
9

Rekomenduojame:
Šiurpuliukai / Goosebumps (2015) online, Šiurpuliukai / Goosebumps (2015) internetu, Žiūrėti Šiurpuliukai / Goosebumps (2015) online nemokamai, Žiūrėti Šiurpuliukai / Goosebumps (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Šiurpuliukai / Goosebumps (2015) internetu, Žiūrėti Šiurpuliukai / Goosebumps (2015) online, Žiūrėti online Šiurpuliukai / Goosebumps (2015), Žiūrėti internetu Šiurpuliukai / Goosebumps (2015), filmas Šiurpuliukai / Goosebumps (2015), filmas online Šiurpuliukai / Goosebumps (2015), filmas internetu Šiurpuliukai / Goosebumps (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Šiurpuliukai / Goosebumps (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Šiurpuliukai / Goosebumps (2015)