Pateikė Adminas, 17.12.15 Žiūrėjo:3124
Pikseliai / Pixels (2015)
  • Kalba: Lietuvių
  • Aktoriai: Adam Sandler, Peter Dinklage, Michelle Monaghan, Kevin James, Sean Bean, Josh Gad, Dan Aykroyd, Ashley Benson, Jane Krakowski, Matt Lintz
  • Režisierius: Chris Columbus
  • Metai 2015
  • Kokybė: Gera (DVDRip)
  • Trukmė: 1h 45 min.
  • Siužetas: 1982-ieji. NASA mokslininkai, tikėdamiesi užmegzti ryšį su nežemiškos gyvybės formomis, į kosmosą paleidžia specialią kapsulę, kurioje įrašyti svarbiausi žmonijos pasiekimai. Tarp jų – ir kompiuterinių žaidimų pavyzdžiai. Žinutė pasiekia adresatą, tačiau yra neteisingai interpretuojama. Ateiviai pamano, kad kompiuteriniai žaidimai yra sarkastiškas žemiečių grasinimas. Ypač žymusis „Pac-Man“: jį svetimas protas suvokia kaip Žemės simbolį, o jo „valgomas“ dvasias – kaip savo pačių atitikmenį. Tokio įžūlaus žemiečių akibrokšto, žinoma, negalima atleisti. Juos reikia pamokyti tuo pačiu būdu, kokiu jie išdrįso grasinti! Žemę užgriūva karingai nusiteikę ateiviai, užsimaskavę kaip gigantiški kompiuterinių žaidimų herojai. Situaciją įvertinęs JAV prezidentas (jį vaidina Kevin‘as James‘as) pagalbos kreipiasi į savo geriausią draugą Semą (akt. Adam‘as Sandler‘is), kuris paauglystėje ne kartą tapo kompiuterinių žaidimų čempionu. Supratęs, kad tik nuo jo priklauso žmonijos ateitis, Semas surenka senų laikų kompaniją – anuomet dėl žaidimų pamišusius vaikinus – ir pakyla į kovą prieš negailestingą svetimą jėgą.
Žiūrėti Pikseliai / Pixels (2015) online nemokamai
17

Rekomenduojame:
Pikseliai / Pixels (2015) online, Pikseliai / Pixels (2015) internetu, Žiūrėti Pikseliai / Pixels (2015) online nemokamai, Žiūrėti Pikseliai / Pixels (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Pikseliai / Pixels (2015) internetu, Žiūrėti Pikseliai / Pixels (2015) online, Žiūrėti online Pikseliai / Pixels (2015), Žiūrėti internetu Pikseliai / Pixels (2015), filmas Pikseliai / Pixels (2015), filmas online Pikseliai / Pixels (2015), filmas internetu Pikseliai / Pixels (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Pikseliai / Pixels (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Pikseliai / Pixels (2015)