Pateikė Adminas, 12.10.15 Žiūrėjo:1014
Keršto aitvaras / Kite (2014)
  • Kalba: Lietuvių
  • Aktoriai: India Eisley, Jaco Muller, Annabel Linder, Christina Storm, Callan McAuliffe, Jane Van Der Westhuizen
  • Režisierius: Ralph Ziman
  • Metai 2014
  • Kokybė: Gera (DVDRip)
  • Trukmė: 1h 29 min.
  • Siužetas: Paauglė Sawa (filme „Kitas pasaulis 4. Pabudimas“ ir seriale „Slaptas Amerikos paauglių gyvenimas“ matyta India Eisley) atrodo kaip ir daugelis jos amžiaus merginų: šiek tiek drovi, ne visuomet surandanti bendrą kalbą tiek su suaugusiais, tiek su savo bendraamžiais. Tačiau kaip žinia, išvaizda dažnai būna apgaulinga. Šis atvejis – kaip tik toks. Sawa yra mergina su tamsia praeitimi ir dar tamsesne dabartimi.

    Kuomet jos tėvai buvo nužudyti mergaitės akivaizdoje, našlaitę apsiėmė globoti jos tėvo – policininko – partneris Karlas Eikeris (jį vaidina Samuel‘is L. Jackson‘as). Finansinės krizės nukamuotoje ir korupcinėje visuomenėje vyriškis stengiasi, kad mergina bent iš dalies pajustų normalų gyvenimą, tačiau jos širdelėje rusena neapykanta. Niekaip negalėdama susitaikyti su tėvų žūtimi, Sawa pasuka keršto keliu. Jos tikslas – surasti ir nubausti savo tėvų žudikus. Karlas iš pradžių bando atkalbėti merginą. Viltis, kad jam pavyks, sustiprėja merginos gyvenime atsiradus vaikinui Oburiui (aktorius Callan‘as McAuliffe‘as, matytas filmuose „Didysis Getsbis“ ir „Mano numeris ketvirtas“). Globėjas tikisi, kad galbūt dabar Sawa vietoje neapykantos pasirinks meilę. Tačiau mergina yra tvirtai apsisprendusi. Supratęs, kad jo pastangos vaisių neduos, Karlas nusprendžia padėti merginai įgyvendinti jos užmačias.
Žiūrėti Keršto aitvaras / Kite (2014) online nemokamai
0

Rekomenduojame:
Keršto aitvaras / Kite (2014) online, Keršto aitvaras / Kite (2014) internetu, Žiūrėti Keršto aitvaras / Kite (2014) online nemokamai, Žiūrėti Keršto aitvaras / Kite (2014) internetu nemokamai, Žiūrėti Keršto aitvaras / Kite (2014) internetu, Žiūrėti Keršto aitvaras / Kite (2014) online, Žiūrėti online Keršto aitvaras / Kite (2014), Žiūrėti internetu Keršto aitvaras / Kite (2014), filmas Keršto aitvaras / Kite (2014), filmas online Keršto aitvaras / Kite (2014), filmas internetu Keršto aitvaras / Kite (2014), Žiūrėti filma online nemokamai Keršto aitvaras / Kite (2014), Žiūrėti filma internetu nemokamai Keršto aitvaras / Kite (2014)