Pateikė Adminas, 18.09.15 Žiūrėjo:1443
Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997)
  • Kalba: Lietuvių
  • Aktoriai: Borje Ahlstedt, Melissa Altro, Catherine O'Hara, Carole Pope, Jan Sigurd, Gordon Pinsent, Gunilla Roor, Samuel Froler, Peter Karlsson, Tomas Bolme, Dave Thomas, Marika Lindstrom, Elin Larsson, Wallis Grahn, Max Waller-Zanden
  • Režisierius: Michael Schaack, Clive A. Smith
  • Metai 1997
  • Kokybė: Gera (DVDRip)
  • Trukmė: 1h 12 min.
  • Siužetas: Turbūt atsirastų nedaug žmonių, kurie nežinotų švedų literatūros klasikės Astrid Lindgren ir jos šauniųjų kūrinių vaikams personažų: Mažylio ir Karlsono, brolių Liūtaširdžių ar Ronjos - plėšiko dukters. Viena iš geriausiai žinomų ir labiausiai mėgstamų jos kūrinių veikėjų - tai "pasaulyje stipriausia devynerių metų mergaitė", vietoje nenusėdinti raudonplaukė Pepė Ilgakojinė. Šis pilnametražinis filmas - tai naujausia animacinė Pepės nuotykių versija ir vaikučiams, ir jų tėveliams.

    ...Iš pažiūros, jūreivio duktė Pepė - kaip ir visos devynmetės mergaitės, gal tik kiek gyvesnė ir ryžtingesnė, tačiau, dėmesio, - ši mažylė viena ranka gali pakelti... arklį arba aukso pilną skrynią! Kai Pepės tėvą kapitoną Efraimą pasiglemžia audringoji jūra, mergaitei tenka grįžti į gimtąjį miestelį ir vienai rūpintis namais. Tiesa, ne visiškai vienai, kartu su ja - ištikimasis arklys ir išdaigininkė beždžionėlė. O ir kaimynų vaikai netrukus tampa gerais Pepės draugais. Tačiau toli gražu ne visi miestelio gyventojai nusiteikę draugiškai. Antai, pasipūtusi ponia Priselius, vis šniukštinėjanti aplinkui, ieško progos uždaryti Pepę į vaikų namus. Sužinoję apie mergaitės namuose esantį auksą, iš kalėjimo sprunka du nevykėliai vagys... Tačiau kur ten jiems lygintis su išradingaja raudonplauke! Pepė lengvai, tarsi žaisdama, sugeba išsipainioti iš pačių sudėtingiausių situacijų. Ji nežino žodžio "nuobodulys", visas gyvenimas šiai mergaitei - tai didelis ir linksmas nuotykis. Tokia nuotaika ji netrukus "užkrečia" ir savo naujuosius draugus. Taip nusiteikę turbūt bus ir žiūrovai, pažiūrėję šį dinamišką, spalvingą, smagių dainelių kupiną filmuką.
Žiūrėti Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997) online nemokamai
13

Rekomenduojame:
Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997) online, Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997) internetu, Žiūrėti Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997) online nemokamai, Žiūrėti Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997) internetu nemokamai, Žiūrėti Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997) internetu, Žiūrėti Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997) online, Žiūrėti online Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997), Žiūrėti internetu Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997), filmas Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997), filmas online Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997), filmas internetu Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997), Žiūrėti filma online nemokamai Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997), Žiūrėti filma internetu nemokamai Pepė Ilgakojinė / Pippi Longstocking (1997)