Pateikė Adminas, 11.01.16 Žiūrėjo:1764
Denis Kolinsas / Danny Collins (2015)
  • Kalba: Lietuvių
  • Aktoriai: Al Pacino, Annette Bening, Jennifer Garner, Christopher Plummer, Bobby Cannavale, Katarina Cas, Giselle Eisenberg, Melissa Benoist
  • Režisierius: Dan Fogelman
  • Metai 2015
  • Kokybė: Gera (DVDRip)
  • Trukmė: 1h 47 min.
  • Siužetas: Roko legenda Denis Kolinsas (aktorius Alas Pačino) turi viską, apie ką gali svajoti žmogus. Puiki dainininko ir kompozitoriaus karjera, minios gerbėjų ir materialinė gerovė. Net ir sulaukęs garbaus amžiaus, Denis vis dar renka pilnas sales žmonių, nors pačios gražiausios jo dienos – jau praeityje. Tiesą sakant, Denis nesijaučia gerai. Pasinėręs į rokenrolo malonumus, vyras atitolo nuo šeimos, o siekdamas populiarumo, nutolo ir nuo savo kūrybinių idealų, rašydamas žmonėms, bet ne sau patinkančias dainas.

    Vieną dieną egzistencinių apmąstymų kamuojamo Denio vadybininkas Frenkas (akt. Christopher’is Plummer’is) tarp senų dokumentų suranda prieš daugiau nei 30 metų rašytą neatplėštą laišką, adresuotą roko žvaigždei. Tiek Frenko, tiek Denio laukia didžiulė staigmena: laiškas yra ne nuo ko kito, o nuo paties Džono Lenono. Žymusis bitlas tuomet karjerą dar tik pradedančiam Deniui laiške pataria niekuomet neiti į kompromisus dėl savo kūrybinių ambicijų, likti ištikimam savo kūrybai ir visuomet prisiminti, kas iš tikrųjų šiame gyvenime svarbiausia.
Žiūrėti Denis Kolinsas / Danny Collins (2015) online nemokamai
1

Rekomenduojame:
Denis Kolinsas / Danny Collins (2015) online, Denis Kolinsas / Danny Collins (2015) internetu, Žiūrėti Denis Kolinsas / Danny Collins (2015) online nemokamai, Žiūrėti Denis Kolinsas / Danny Collins (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Denis Kolinsas / Danny Collins (2015) internetu, Žiūrėti Denis Kolinsas / Danny Collins (2015) online, Žiūrėti online Denis Kolinsas / Danny Collins (2015), Žiūrėti internetu Denis Kolinsas / Danny Collins (2015), filmas Denis Kolinsas / Danny Collins (2015), filmas online Denis Kolinsas / Danny Collins (2015), filmas internetu Denis Kolinsas / Danny Collins (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Denis Kolinsas / Danny Collins (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Denis Kolinsas / Danny Collins (2015)