Pateikė Adminas, 04.08.15 Žiūrėjo:3237
Išmesta iš draugų / Unfriended (2014)
  • Kalba: Lietuvių
  • Aktoriai: Shelley Hennig, Renee Olstead, Will Peltz, Courtney Halverson, Jacob Wysocki, Moses Storm
  • Režisierius: Levan Gabriadze
  • Metai 2014
  • Kokybė: Gera (DVDRip)
  • Trukmė: 1h 20 min.
  • Siužetas: Kalifornijos vidurinėje mokykloje verda gyvenimas. Paaugliai draugauja, pykstasi, siaučia vakarėliuose ir, žinoma, apie viską pasakoja internete. Po vieno siautulingo vakarėlio „YouTube“ atsiranda dviprasmiškas vienos mokinės – Lauros Barns „pasirodymas“. Naujiena netrunka pasklisti. Iš pradžių puse lūpų, o vėliau ir į akis merginą bendramoksliai ima vadinti ne pačiais gražiausiais žodžiais. Nepakėlusi patyčių, Laura pakelia prieš save ranką. Mokyklos bendruomenė sukrėsta, tačiau išsiaiškinti, kas į internetą įkėlė lemtingąjį filmuką, nepavyksta ir pamažu viskas užsimiršta.

    Lygiai po metų nuo Lauros savižudybės šeši jos buvę bendraklasiai susijungia į konferencinį „Skype“ skambutį. Gerų emocijų kupiną dalijimąsi įspūdžiais nutraukia septintas pokalbio dalyvis. Jaunuoliai nuščiūva: į jų būrelį įsiterpęs asmuo naudojasi prieš metus mirusios draugės paskyra. „Laura“ nori žinoti, kas į internetą įkėlė gėdingąjį video. Buvę jos draugai vienas kitą bando įtikinti, kad tai – tik kažkieno nevykęs pokštas, tačiau paslaptingasis pašnekovas pamažu atskleidžia vis daugiau detalių, kurių neturėtų žinoti absoliučiai niekas. Netrukus prieš jau rimtai įsibaiminusių bičiulių akis atsiranda užrašas – „Pasakykite, kas įkėlė video, arba kažkas mirs“. Bičiuliai netrukus įsitikina, kad ši žinutė – toli gražu ne tuščias grasinimas. Ir tai – tik siaubingo, protu nepaaiškinamo žaidimo pradžia...
Žiūrėti Išmesta iš draugų / Unfriended (2014) online nemokamai
4

Rekomenduojame:
Išmesta iš draugų / Unfriended (2014) online, Išmesta iš draugų / Unfriended (2014) internetu, Žiūrėti Išmesta iš draugų / Unfriended (2014) online nemokamai, Žiūrėti Išmesta iš draugų / Unfriended (2014) internetu nemokamai, Žiūrėti Išmesta iš draugų / Unfriended (2014) internetu, Žiūrėti Išmesta iš draugų / Unfriended (2014) online, Žiūrėti online Išmesta iš draugų / Unfriended (2014), Žiūrėti internetu Išmesta iš draugų / Unfriended (2014), filmas Išmesta iš draugų / Unfriended (2014), filmas online Išmesta iš draugų / Unfriended (2014), filmas internetu Išmesta iš draugų / Unfriended (2014), Žiūrėti filma online nemokamai Išmesta iš draugų / Unfriended (2014), Žiūrėti filma internetu nemokamai Išmesta iš draugų / Unfriended (2014)