Pateikė Adminas, 18.07.15 Žiūrėjo:3257
Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015)
  • Kalba: Lietuvių
  • Aktoriai: Kevin James, Raini Rodriguez, Eduardo Verástegui, Daniella Alonso, Neal McDonough, David Henrie, Nicholas Turturro
  • Režisierius: Andy Fickman
  • Metai 2015
  • Kokybė: Gera (DVDRip)
  • Trukmė: 1h 34 min.
  • Siužetas: Praėjo jau šešeri metai nuo įsimintinos dienos, kai paprastas amerikietis, turintis svajonę, tapo visos tautos numylėtiniu. Prekybos centre apsaugininku dirbęs Polas Blartas (aktorius Kevin‘as James‘as) visuomet jautė, kad yra sutvertas dideliems žygiams. Į prekybos centrą nusitaikę ilgapirščiai nežinojo, su kuo turi reikalą. Polas Blartas narsiai metėsi į pavojingų įvykių sūkurį, kad apsaugotų tai, ką saugoti buvo jo darbas. Galbūt ne viskas tuomet vyko taip, kaip vyras įsivaizdavo, bet nusikaltėliai buvo sulaikyti ir vyro svajonė tapti gerbiamu apsaugininku išsipildė su kaupu.

    Po ilgų (ir gana nuobodžių) šešerių tarnybos metų Polas pagaliau išvyksta atostogų į lošimų miestą – Las Vegasą. Kartu vyksta ir jo dukra Maja (akt. Raini Rodriguez), kuriai tai – paskutinė proga pabūti su tėčiu prieš išvykstant į koledžą. Atostogų metu Polas planuoja apsilankyti ir apsaugininkų mugėje – vedinas profesinio smalsumo. Tačiau šis įvykis yra ne mažiau svarbus ir tarptautiniam nusikaltėlių sindikatui: būtent jo metu planuojama didžiulė vagystė. Į įvykių sūkurį patekęs Polas nedvejoja nė sekundės: jis yra prekybos centro apsaugininkas ir atliks savo pareigą iki galo.
Žiūrėti Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) online nemokamai
1

Rekomenduojame:
Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) online, Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) internetu, Žiūrėti Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) online nemokamai, Žiūrėti Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) internetu, Žiūrėti Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) online, Žiūrėti online Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015), Žiūrėti internetu Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015), filmas Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015), filmas online Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015), filmas internetu Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Prekybos centro kietuolis: Las Vegas / Paul Blart: Mall Cop 2 (2015)