Pateikė Adminas, 12.12.15 Žiūrėjo:5529
Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015)
  • Kalba: Lietuvių
  • Aktoriai: Scott Eastwood, Britt Robertson, Alan Alda, Jack Huston, Oona Chaplin, Melissa Benoist, Lolita Davidovich
  • Režisierius: George Tillman Jr.
  • Metai 2015
  • Kokybė: Gera (DVDRip)
  • Trukmė: 2h 08 min.
  • Siužetas: Lukas – buvęs rodeo kaubojus, vėl trokštantis sėstis ant buliaus. Sofija – talentinga koledžo studentė, gaunanti svajonių darbą Niujorke. Šiuos du itin skirtingus žmones suartino nepaaiškinama trauka, peraugusi į liespnojančią meilę. Sofija svajoja apie karjerą didmiestyje, o Lukas savo gyvenimą įsivaizduoja tik šalia bulių aptvarų. Kiekvieną kartą Lukui dalyvaujant rodeo, Sofijai iš nerimo stoja širdis, o Lukas pyksta, kad jo nepalaiko...

    Kaip kartais gyvenime būna, vieno nelaimė tampa kito išsigelbėjimu. Poros akivaizdoje avariją patyręs vienišas senolis Ira poros santykius apvers aukštyn kojomis. Kadaise jis taip pat išgyveno sudėtingą meilės dramą, kai jo mylimoji Rūta negalėjo susitaikyti su Iros žygiais į karo frontą. Ar jiems pavyko išsaugoti savo meilę? Ar pavyks tai karštakošiams Sofijai ir Lukui?
Žiūrėti Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015) online nemokamai
10

Rekomenduojame:
Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015) online, Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015) internetu, Žiūrėti Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015) online nemokamai, Žiūrėti Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015) internetu, Žiūrėti Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015) online, Žiūrėti online Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015), Žiūrėti internetu Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015), filmas Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015), filmas online Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015), filmas internetu Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Ilgiausia kelionė / The Longest Ride (2015)