Pateikė Adminas, 06.03.15 Žiūrėjo:7537
Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014)
  • Kalba: Lietuvių
  • Aktoriai: Lily Collins, Sam Claflin, Christian Cooke, Jaime Winstone, Suki Waterhouse, Tamsin Egerton, Jamie Beamish, Lorcan Cranitch
  • Režisierius: Christian Ditter
  • Metai 2014
  • Kokybė: Gera (DVDRip)
  • Trukmė: 1h 42 min.
  • Siužetas: Rouzė ir Aleksas susipažino ankstyvoje vaikystėje ir iš karto tapo neatskiriamais draugais. Kartu perėję ugnį ir vandenį, jie visuomet palaikydavo vienas kitą, nepaisant aplinkybių. Paskutinėse klasėse Rouzė ir Aleksas pajunta kažką, kas tikrai netelpa į draugystės apibrėžimą. Tačiau nei vienas iš jų nedrįsta apie tai prabilti, bijodami sugadinti taip ilgai trunkantį nuostabų bendravimą.

    Po mokyklos baigimo Rouzės ir Alekso keliai išsiskiria. Prasideda suaugusiųjų gyvenimas. Rouzė pasigimdo dukrelę, Aleksas taip pat sukuria šeimą. Nors jų bendravimas tampa retesnis, tačiau nenutrūksta. Tiek Rouzė, tiek Aleksas puikiai žino, kad bet kokioje situacijoje gali vienas kitu pasitikėti ir paprašyti pagalbos. O pagalbos ir palaikymo abiems prireikia vis dažniau. Daug žadėję abiejų gyvenimai nesiklosto taip sklandžiai, kaip planuota: Rouzė dukrelę augina viena, Aleksas pamažu supranta, kad jausmas, kurį jaučia savo žmonai, tikrai nėra meilė.
Žiūrėti Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014) online nemokamai
5

Rekomenduojame:
Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014) online, Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014) internetu, Žiūrėti Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014) online nemokamai, Žiūrėti Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014) internetu nemokamai, Žiūrėti Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014) internetu, Žiūrėti Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014) online, Žiūrėti online Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014), Žiūrėti internetu Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014), filmas Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014), filmas online Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014), filmas internetu Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014), Žiūrėti filma online nemokamai Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014), Žiūrėti filma internetu nemokamai Su meile, Rouzė / Love, Rosie (2014)